Замовити шарж в Запоріжжі.

Замовити шарж в Запоріжжі та таких містах Запоріжської області, як Якимівка, Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Кам’янка-Дніпровська, Куйбишеве, Мелітополь, Михайлівка, Новомиколаївка, Оріхів, Пологи, Приазовське, Приморськ, Розівка, Токмак, Чернігівка, Енергодар.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«НЛО. ВИКРАДЕННЯ»

Замовити шарж в Запоріжжі
«НЛО. Викрадення»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 70 сантиметрів.
Намальований в 2017 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Запоріжжі.

Замовити шарж в Запоріжжі і в Запоріжській області.

На прохання дружини героя дружнього шаржу «НЛО. Викрадення» він зображений викраденим серед темної ночі інопланетянами, з прилетівшими на Землю. Шарж намальований в основному темних тонах, а сам викрадений одягнений в камуфляжну форму і чорну футболку-улюблені тони, кольори і одяг героя.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «НЛО. Викрадення».

Приклад на схожість в шаржі «НЛО. Викрадення».
Приклад на схожість в дружньому шаржі «НЛО. Викрадення».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Запоріжжя потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Запоріжської області, як Якимівка, Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Кам’янка-Дніпровська, Куйбишеве, Мелітополь, Михайлівка, Новомиколаївка, Оріхів, Пологи, Приазовське, Приморськ, Розівка, Токмак, Чернігівка, Енергодар та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках.

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках, Збаражі, Зборові, Козовій, Кременці, Ланівцях, Монастириську, Підволочиську, Підгайцях, Почаєві, Скалаті, Теребовлі, Хоросткові, Чорткові, Шумську.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв.

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ.

Сподобалося? Поділіться з друзями!