Замовити шарж в Луганську.

Замовити шарж в Луганську, Алчевську, Антрациті, Біловодську, Білокуракине, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Красному Лучі, Кремінній, Лисичанську, Лутугине, Марківці, Міловому, Новоайдарі, Новопскові, Первомайському, Перевальському, Попасній, Ровеньках, Рубіжному, Сватове, Свердловську, Сєвєродонецьку , Слов’яносербську, Станиці Луганській, Старобільську, Стаханові, Троїцькому.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«МЕДНИЙ ВИРОК»

Замовити шарж в Луганську
«Медний вирок»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2016 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Луганську і Луганській області.

Замовити шарж в Луганську і Луганській області.

Герой дружнього шаржу «Медний вирок» по професії суддя. У вільний від суддівських справ час з успіхом веде домашнє господарство. Одне із захоплень-пасіка. Назва шаржу сама напросилася.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Медний вирок».

Приклад на похожість в шаржі «Медний вирок».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Медний вирок».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Луганськ потрібно до однієї доби поштою в мирний час

В такі міста Луганської області, як Алчевськ, Антрацит, Біловодськ, Білокуракине, Брянка, Кіровськ, Краснодон, Красний Луч, Кремінна, Лисичанськ, Лутугине, Марківка, Мілове, Новоайдар, Новопсков, Первомайськ, Перевальськ, Попасна, Ровеньки, Рубіжне, Сватове, Свердловськ, Сєвєродонецьк, Слов’яносербськ, Станиця Луганська, Старобільськ, Стаханов, Троїцьке та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів в залежності від того, на якій території розмежування знаходиться насклений пункт.

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній шарж Наступний шарж ?

 

image

 

Замовити шарж в Луганську, Алчевську, Антрациті, Біловодську, Білокуракине, Брянці.

Замовити шарж в Луганську, Алчевську, Антрациті, Біловодську, Білокуракине, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Красному Лучі, Кремінній, Лисичанську, Лутугине, Марківці, Міловому,
Новоайдарі, Новопскові, Первомайському, Перевальському, Попасній, Ровеньках, Рубіжному, Сватове, Свердловську, Сєвєродонецьку , Слов’яносербську, Станиці Луганській, Старобільську, Стаханові, Троїцькому.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Луганську та таких містах Луганської області, як Алчевськ, Антрацит,
Біловодськ, Білокуракине, Брянка, Кіровськ, Краснодон.

Замовити шарж в Луганську та таких містах Луганської області, як Алчевськ, Антрацит, Біловодськ, Білокуракине, Брянка, Кіровськ, Краснодон, Красний Луч, Кремінна, Лисичанськ,
Лутугине, Марківка, Мілове, Новоайдар, Новопсков, Первомайськ, Перевальськ, Попасна, Ровеньки, Рубіжне, Сватове, Свердловськ, Сєвєродонецьк, Слов’яносербськ, Станиця Луганська, Старобільськ, Стаханов, Троїцьке.

Сподобалося? Поділіться з друзями!