Замовити шарж в Хмельницькому.

Замовити шарж в Хмельницькому та таких містах Хмельницької області, як Білогір’я, Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів, Летичів, Нетішин, Нова Ушиця, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Стара Синява, Теофіполь, Чемерівці, Шепетівка, Ярмолинці.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«БОС МАФІЇ»

Замовити шарж в Хмельницькому
«Бос мафії»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2016 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Хмельницькому.

Замовити шарж в Хмельницькому і в Хмельницькій області.

Замовлення на дружній шарж «Бос мафії» надійло від співробітників одного із будівельних підприємств. Робітники підприємства вирішили оригінальним подарунком поздоровити своєго шефа і забажали намалювати його босом мафії.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Бос мафії».

Приклад на похожість в шаржі «Бос мафії».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Бос мафії».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Хмельницький потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Хмельницької області, як Білогір’я, Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів, Летичів, Нетішин, Нова Ушиця, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Стара Синява, Теофіполь,
Чемерівці, Шепетівка, Ярмолинці
та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Хмельницькому, Білогір’ї, Віньківцях, Волочиську, Городку, Деражній, Дунаївцях, Ізяславі, Кам’янець-Подільському.

Замовити шарж в Хмельницькому, Білогір’ї, Віньківцях, Волочиську, Городку, Деражній, Дунаївцях, Ізяславі, Кам’янець-Подільському, Красилові, Летичеві, Нетішині, Новій Ушиці, Полонному, Славуті, Старокостянтинові, Старій Синяві, Теофіполі, Чемерівцях, Шепетівці, Ярмолинцях.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Хмельницькому та таких містах Хмельницької області, як Білогір’я, Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів.

Замовити шарж в Хмельницькому та таких містах Хмельницької області, як Білогір’я, Віньківці, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів,
Летичів, Нетішин, Нова Ушиця, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Стара Синява, Теофіполь, Чемерівці, Шепетівка, Ярмолинці.

Сподобалося? Поділіться з друзями!