Благодійна допомога.

Благодійна допомога нашим захисникам та потерпілим від військових дій та безчинств у нашій країні, які творять російські нелюди.

   Тривалий час розмірковував, чи правильно я зроблю, відкривши декілька різних рахунків для збору благодійних пожертвувань нашим захисникам та потерпілим від військових дій та безчинств у нашій країні, які творять російські нелюди. А так, як я живу і моя майстерня за декілька кілометрів від Одеси, війна здавалася чимось далеким. Не чутно вибухів, не стріляють, нема “мародерів-визволителей” і добре. Тільки інколи лунає сирена, до якої всі вже привикли. Знімають друзі (поки що, є вже невеликі ускладнення з легенями, серцем і пішим пересуванням після коронавірусної інфекції) кошти на життя у терміналі – добре, сотню-другу на підтримку армії. Обов’язково! А куди пішло? Конкретики не побачиш. Війну бачив лише в Інтернеті і з розповідей друзів і знайомих, що воювали. Також, проходивши лікування в місцевій лікарні (декілька років тому) познайомився з пораненими на війні, які проходили реабілітацію після поранень.

  Терпіння закінчилось перед Пасхальними святами, коли над головою, на невеликій висоті щось пролетіло. Не було сильно зрозуміло що це, дві ракети чи два літаки. Проти сонця, так і не зрозумів. А згодом по новинам почув і побачив що був обстріл 23 квітня МОЄГО ДРУГОГО РІДНОГО МІСТА-ОДЕСИ. Сім ракет….!!! Не по військовим об’єктам, а по житловим будинкам. Слів нема…. Почув дуже правдивий і щирий виступ нашого президента Володимира Зеленського. Ще більше шокувала стаття про загибель сім’ ї від влучення ворожої крилатої ракети в жилий будинок. Загинула вся сім’я – новонароджена дочка, дружина та теща. Я сам батько і даже не можу собі уявити, як я би реагував на “…точно в цель – в “военный объект…”. І ця підлість здійснена В ВЕЛИКІ, СВЯТІ ДНІ.

У чому полягає благодійна допомога?

   Сьогодні відкрив три банківські рахунки в банку “Raiffesen BANK AVAL”. Один в національній валюті  (гривні) і ще два для євро та долара США і активно збирати благодійні внески від небайдужих людей (не забуваючи і свої перерахування коштів). Як рахунок, так і трати коштів (мають бути прозорими) після збору будуть витрачені “точково”. В основному на поранених військових і для тих людей, які постраждали під час обстрілів, бомбардувань та інших нелюдських звірств вчинених ворогом. Так набагато простіше орієнтуватися кому і скільки. Не потрібно великих зусиль для того, щоб завітати в лікарню або шпиталь і просто спитати про найбільш важких постраждалих і потребуючих допомоги. В основному кошти будуть витрачені на ліки та супутнє обладнання для людей (протези, післяопераційна реабілітація, тощо…), які найбільш незахищені. Яким нікому допомогти окрім держави. Конкретно і спрямовано.

  Після “точкової допомоги” конкретній людині, на моєму сайті будуть виставлені дані (чеки від закупок), кому і на що конкретно були використані кошти і скільки. Думаю, що так буде найбільш справедливо, правильно, а головне прозоро і знаючи на що конкретно. І так раз за разом.

Нижче вказані реквізити банківських рахунків для пожертвувань коштів.

aval

Реквізити рахунків у банку “Raiffesen BANK AVAL”.

4149 5001 1299 6924 (₴ гривня).

4149 5001 2052 7562 ($ долар).

4149 5001 2052 7596 (€ євро).

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі