slide caricature

Намалювати дружній шарж на замовлення.

Намалювати дружній шарж на замовлення з фотографії в Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Миколаєві, Луцьку, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Рівному, Сумах, Херсоні, Кропивницькому, Хмельницькому, Тернополі, Ужгороді, Луганську, Львові, Донецьку.

Намалювати дружній шарж на замовлення в подарунок з фотографії в Україні.

Намалювати дружній шарж на замовлення в подарунок з фотографії в Україні, Чехії, Словаччині, Польщі, Німеччині, Угорщині, Руминії, Молдові, Болгарії, Португалії.

Нарисовать дружесский шарж на заказ.

Нарисовать дружесский шарж на заказ в Одессе, Киеве, Харькове, Днепре, Запорожье, Черкассах, Чернигове, Николаеве, Луцке, Виннице, Житомире, Полтаве, Ровно, Сумах, Херсоне, Кропивницком, Хмельницком, Тернополе, Ужгороде, Луганске, Львове, Донецке.

   В онлайн-галереї «ARTODGALLERY» виставлені фото дружніх шаржів, створених за фотографіями замовників у різний час за період з 2000 року і до сьогодні. Шарж на замовлення з фото виконується здебільшого на папері вугільним або графітним олівцем. Кольорові дружні шаржі, веселі портрети чи карикатури намальовані пастеллю або змішаними матеріалами. У цьому суворо дотримується технологія малюнка.

Намалювати дружній шарж на замовлення

ЧОРНО-БІЛІ ШАРЖІ І ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ

Перейти в галерею

Намалювати дружній шарж на замовлення в Одесі і Одеській області.

Намалювати дружній шарж на замовлення або шарж в Одесі, Ананьєві, Арцизі, Балті, Березівці, Білгород-Дністровському, Біляївці, Болграді, Великій Михайлівці, Іванівці, Ізмаїлі, Кілії, Кодимі, Комінтернівському, Котовську, Червоних Вікнах, Любашівці, Миколаївці , Саврані, Сарате, Тарутине, Татарбунарах, Фрунзівці, Ширяєвому.

Заказать шарж по фотографии в Одессе и Одесской области.

Заказать шарж по фотографии в Одесі, Ананьєві, Арцизі, Балті, Березівці, Білгород-Дністровському, Біляївці, Болграді, Великій Михайлівці, Іванівці, Ізмаїлі, Кілії, Кодимі, Комінтернівському, Котовську, Червоних Вікнах, Любашівці, Миколаївці , Саврані, Сарате, Тарутине, Татарбунарах, Фрунзівці, Ширяєвому.

Намалювати дружній шарж на замовлення

КОЛЬОРОВІ ОДНО ФІГУРНІ ШАРЖІ І КАРИКАТУРИ

Перейти в галерею

Намалювати дружній шарж на замовлення у Києві і Київській області.

Намалювати дружній шарж на замовлення у Києві, Баришівці, Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Березані, Бучі, Бородянці, Богуславі, Василькові, Вишгороді, Володарці, Згурівці, Іванкові, Ірпені, Кагарлику, Макарові, Миронівці, Обухові, Поліському, Перея Рокитному, Ржищів, Сквирі, Славутичі, Ставищі, Таращі, Тетіїв, Фастові, Яготині.

Заказать шарж по фотографии в Киеве и Киевской области.

Заказать шарж в Киеве, Барышевке, Белой Церкви, Борисполе, Броварах, Березане, Буче, Бородянке, Богуславе, Василькове, Вышгороде, Владычице, Згуровке, Иванкове, Ирпене, Кагарлыке, Макарове, Мироновке, Обухове, Полесском, Перея Роки , Сквире, Славутиче, Ставище, Тараще, Тетиеве, Фастове, Яготине.

Намалювати дружній шарж на замовлення

БАГАТОФІГУРНІ ШАРЖІ ТА КАРИКАТУРИ

Перейти в галерею

Дружній шарж (фр. Charge) – це сатиричне або добродушно-гумористичне зображення (зазвичай веселий портрет), в якому при дотриманні зовнішньої схожості змінені і виділені найбільш характерні риси моделі. Хоча шаржі і прийнято часто порівнювати з карикатурою, вони на відміну від неї, не висміюють недоліки героя. Шаржі добродушні, змушують людей посміхатися, але ніяк не посміятися над намальованими персонажами. Дружній шарж є веселим, неповторним і оригінальним художнім твором ручної роботи (єдиним в світі). На відміну від безлічі інших подарунків, шарж завжди знаходиться в центрі уваги і займе, почесне місце у Вас в будинку або на будь-якій урочистій події.

Шарж на замовлення з фото виконується здебільшого на папері вугільним чи графітним олівцем. Кольорові дружні шаржі, веселі портрети чи карикатури намальовані пастеллю чи змішаними матеріалами. При цьому суворо дотримується технології малюнка.

Більш детальніше про дружній шарж можно дізнатися з Вікіпедії.

Замовити шарж із фотографії у Дніпрі та Дніпропетровській області.

Замовити шарж по фотографії у Дніпрі (Дніпропетровську), Апостоловому, Васильківці, Верхньодніпровську, Кривому Розі, Криничках, Магдалинівці, Межовій, Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Петриківці, Петропавлівці, Покровському, П’ятихатках, Синельниковому, Солоному, Юр’ївці.

Заказать шарж по фотографии в Днепре и Днепропетровской области.

Заказать шарж в Днепре (Днепропетровске), Апостолово, Васильковке, Верхнеднепровске, Кривом Роге, Криничках, Магдалиновке, Межевой, Никополе, Новомосковске, Павлограде, Петриковке, Петропавловке, Покровском, Пятихатках, Синельниково, Солёном, Софиевке, Томаковке, Царичанке, Широком, Юрьевке.

Процес виконання дружнього шаржа з фотографії:

1. Дружній шарж може бути виконаний як з натури (тільки для мешканців Одеси) та за фотографією (у вигляді сюрпризу-подарунку). У другому варіанті замовлення доставляється поштою або кур’єром.

2. Перш за все, зв’яжіться зі мною по телефону за номерами  +38(067)9433526, +38(067)9433526. Також повну інформацію в живу можливо отримати, написавши повідомлення в знайомі Вам месенджери ( Viber, Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram ) або напишіть лист на електронну пошту artodgallery@gmail.com.

Інформацію для зв’язку дивіться у шапці сайту, підвалі чи сторінці КОНТАКТ.

3. У листі докладно вкажіть, що саме Вас цікавить. Натиснувши на картинку вгорі, можна побачити деякі зразки дружніх шаржів, розділених на три категорії «чорно-білі шаржі», «кольорові шаржі із сюжетом» та «багатофігурні шаржі із сюжетом».

4. Придумайте цікавий (оригінальний) сюжет або запропонуйте розробити його спільно. Картина, так, як і людина зображена на ній повинна бути неповторна.

5. До листа бажано додати одну або кілька фотографій з коротким описом. Намагайтеся не перевантажувати сюжет дружнього шаржа деталями. По можливості виберіть фото або кілька фотографій, де людина схожа на себе. Це пов’язано з фотогенічність деяких людей, застільними варіантами знімків, фотографіями не у фокусі та зняті з дуже великої відстані.

6. Вкажіть розмір дружнього шаржа та матеріал (пастель, масляна фарба, акрил, олівець, сепія тощо).

! При виборі стандартних розмірів картини (30х40, 40х50, 60х80 див. тощо.) вартість рами стандартна, а (при розмірах 63,5 х98, 7 см.) вартість збільшується (за не стандартний розмір).

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ:

Дружній шарж на одну людину виконується від одної до трьох діб. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас є бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу , а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів . Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти». Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

Випадки, коли я обов’язково відмовлю у виконанні замовлення.

Перше ні – це випадки, коли замовник свідомо намагається сконцентрувати увагу глядача на зовнішніх вроджених чи набутих ушкодженнях зовнішністі.

Друге ні – замовник концентрує увагу на душевних хворобах, як головних героїв шаржа так і другорядних (члени сім’ї, знайомі, друзі).

Третє ні – шаржі на релігійну тематику чи з релігійними атрибутами.

Четверте ні – політичні шаржі, у яких політики чи їхні представники ллють бруд на своїх опонентів.

П’яте ні – коли замовник дає мені зрозуміти, що дуже любить “шару”.

Шосте ні – замовник спочатку виявляє зневагу до праці художника загалом.

Сьоме ні – шаржі порнографічного характеру або зображають насильство над людиною (твариною).

Пояснюю: можна намалювати як дитина тягне за хвіст кота (Всі ми були трошки розбійниками у дитинстві) і в жодному разі не буде намальовано як та сама дитина відрізає у кота хвіст.

Всі дружні шаржі, веселі портрети та карикатури, виставлені в онлайн-галереї, створені вручну і без застосування копіювальної та друкарської техніки.

Намалювати шарж на замовлення у Донецьку та Донецькій області.

Замовити портрет або шарж у Донецьку, Олександрівці, Амвросіївці, Артемівську, Великій Новосілці, Волновасі, Володарському, Добропіллі, Костянтинівці, Червоноармійську, Червоному Лимані, Маріуполі, Мар’їнці, Новоазовську, Мангуші (Першотравневе), Слов’янську, Старобешево, Тельманові, Шахтарську, Ясинуватій, Торезі.

Заказать портрет или шарж по фотографии в Донецке и Донецкой области.

Заказать портрет или шарж по фотографии в Донецке, Александровке, Амвросиевке, Артёмовске, Великой Новосёлке, Волновахе, Володарском, Доброполье, Константиновке, Красноармейском, Красном Лимане, Мариуполе, Марьинке, Новоазовске, Мангуше (Першотравневое), Славянске, Старобешево, Тельманово, Шахтёрске, Ясиноватой, Торезе.

Намалювати шарж на замовлення у Луганську та Луганській області.

Замовити шарж у Луганську, Алчевську, Антрациті, Біловодську, Білокуракиному, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Червоному Лучі, Кремінній, Лисичанську, Лутугиному, Марківці, Міловому, Новоайдарі, Новопскові, Первомайському, Перевальському, Попасній, Ровеньках, Рубіжному, Сватовому Слов’яносербську, Станиці Луганській, Старобільську, Стаханові, Троїцькому.

Заказать шарж по фотографии в Луганске и Луганской области.

Заказать шарж по фотографии в Луганске, Алчевске, Антраците, Беловодске, Белокуракино, Брянке, Кировске, Краснодоне, Красном Луче, Кременной, Лисичанске, Лутугино, Марковке, Меловом, Новоайдаре, Новопскове, Первомайском, Перевальском, Попасной, Ровеньках, Рубежном, Сватово, Свердловске, Северодонецке, Славяносербске, Станице Луганской, Старобельске, Стаханове, Троицком.

Намалювати дружній шарж на замовлення у Львові та Львівській області.

Намалювати шарж на замовлення у Львові, Бродах, Буську, Городку, Дрогобичі, Жидачові, Жовкві, Золочові, Кам’янці-Бузькій, Мостиську, Миколаєві, Перемишляах, Пустомитах, Радехові, Самборі, Сколе, Сокалі, Старому Самборі, Стрию, Турці, Яворові.

Заказать шарж по фотографии во Львове и Львовской области.

Заказать шарж по фотографии во Львове, Бродах, Буске, Городке, Дрогобыче, Жидачове, Жолкве, Золочеве, Каменке-Бугской, Мостиске, Николаеве, Перемышляах, Пустомытах, Радехове, Самборе, Сколе, Сокале, Старом Самборе, Стрые, Турке, Яворове.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії у Чернівцях та Чернівецькій області.

Намалювати шарж на замовлення у Чернівцях, Вижниці, Герці, Глибокій, Заставні, Кельменцях, Кіцмані, Новодністровську, Новоселиці, Путілі, Сокирянах, Сторожинці, Хотині.

Заказать шарж по фотографии в Черновцах и Черновицкой области.

Заказать шарж по фотографии в Черновцах, Вижнице, Герце, Глыбокой, Заставне, Кельменцах, Кицмане, Новоднестровске, Новоселице, Путиле, Сокирянах, Сторожинце, Хотине.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Намалювати дружній шарж на замовлення в Івано-Франківську, Богородчанах, Болехові, Верховині, Ворохті, Галичі, Городенці, Долині, Калуші, Коломиї, Косові, Надвірній, Рогатині, Рожнятові, Снятині, Тисмениці, Тлумачі, Яремчі.

Заказать шарж по фотографии в Ивано-Франковске и Ивано-Франковской области.

Заказать шарж по фотографии в Ивано-Франковске, Богородчанах, Болехове, Верховине, Ворохте, Галиче, Городенке, Долине, Калуше, Коломые, Косове, Надворной, Рогатине, Рожнятове, Снятыне, Тысменице, Тлумаче, Яремче.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії в Ужгороді та Закарпатській області.

Намалювати шарж на замовлення в Ужгороді, Берегові, Великому Березному, Виноградові, Воловці, Іршаві, Міжгір’ї, Мукачеві, Перечині, Рахові, Сваляві, Солотвино, Тячеві, Хусті, Чопі.

Заказать шарж по фотографии в Ужгороде и Закарпатской области.

Заказать шарж по фотографии в Ужгороде, Берегово, Великом Березном, Виноградове, Воловце, Иршаве, Межгорье, Мукачево, Перечине, Рахове, Сваляве, Солотвино, Тячеве, Хусте, Чопе.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії в Тернополі і Тернопільській області.

Намалювати шарж на замовлення в Тернополі, Бережанах, Борщёве, Бучаче, Гусятине, Залещиках, Збараже, Зборове, Козове, Кременце, Лановцах, Монастыриске, Подволочиске, Подгайцах, Почаеве, Скалате, Теребовле, Хоросткове, Чорткове, Шумске .

Заказать шарж по фотографии в Тернополе и Тернопольской области.

Заказать шарж по фотографии в Тернополе, Бережанах, Борщёве, Бучаче, Гусятине, Залещиках, Збараже, Зборове, Козове, Кременце, Лановцах, Монастыриске, Подволочиске, Подгайцах, Почаеве, Скалате, Теребовле, Хоросткове, Чорткове, Шумске.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії в Хмельницькому і Хмельницькій області.

Намалювати шарж на замовлення в Хмельницькому, Білогір’ї, Віньківцях, Волочиську, Городку, Деражні, Дунаєвцях, Ізяславі, Кам’янець-Подільському, Красилові, Летичеві, Нетішині, Новій Ушиці, Полонному, Славуті, Старокостянтинові, Старій Синяві, Теофіполі, Чемерівцях, Шепетівці, Ярмолинцях.

Заказать шарж по фотографии в Хмельницком и Хмельницкой области.

Заказать шарж по фотографии в Хмельницком, Белогорье, Виньковцах, Волочиске, Городке, Деражне, Дунаевцах, Изяславе, Каменец-Подольском, Красилове, Летичеве, Нетешине, Новой Ушице, Полонном, Славуте, Староконстантинове, Старой Синяве, Теофиполе, Чемеровцах, Шепетовке, Ярмолинцах.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії в Кропивницькому та Кіровоградській області.

Намалювати дружній шарж на замовлення в Кропивницькому, Олександрії, Олександрівці, Бобринці, Гайвороні, Голованівську, Добровеличківці, Долинській, Знам’янці, Компаніївці, Малій Висці, Новгородці, Новоархангельську, Новомиргороді, Новоукраїнці, Вільшанці, Онуфріївці, Петрово, Помошній, Світловодську, Ульянівці, Устинівці.

Заказать шарж по фотографии в Кропивницком и Кировоградской области.

Заказать шарж по фотографии в Кропивницком, Александрии, Александровке, Бобринце, Гайвороне, Голованевске, Добровеличковке, Долинской, Знаменке, Компанеевке, Малой Виске, Новгородке, Новоархангельске, Новомиргороде, Новоукраинке, Ольшанке, Онуфриевке, Петрово, Помошной, Светловодске, Ульяновке, Устиновке.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії у Полтаві та Полтавській області.

Замовити шарж у Полтаві, Біликах, Великій Багачці, Гадячі, Глобиному, Гребінці, Диканьці, Зіньковому, Карлівці, Кобеляках, Козельщині, Комсомольську, Котельві, Кременчуці, Лохвиці, Лубнах, Машівці, Миргороді, Нових Санжарах, Семенівці, Хоролі, Чорнухах, Чутовому, Шишаках.

Заказать шарж по фотографии в Полтаве и Полтавской области.

Заказать шарж в Полтаве, Беликах, Великой Багачке, Гадяче, Глобино, Гребёнке, Диканьке, Зеньково, Карловке, Кобеляках, Козельщине, Комсомольске, Котельве, Кременчуге, Лохвице, Лубнах, Машевке, Миргороде, Новых Санжарах, Оржице, Пирятине, Решетиловке, Семёновке, Хороле, Чернухах, Чутово, Шишаках.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії у Вінниці та Вінницькій області.

Замовити шарж у Вінниці, Барі, Бершаді, Гайсині, Жмеринці, Іллінцях, Калинівці, Козятині, Крижополі, Ладижині, Липовці, Літині, Могилів-Подільському, Мурованих Курилівцях, Немирові, Оратові, Піщані, Погрінку, Тростянці, Тульчині, Тивріві, Хмільнику, Черневцях, Чечельнику, Шаргороді, Ямполі.

Заказать шарж по фотографии в Виннице и Винницкой области.

Заказать шарж в Виннице, Баре, Бершади, Гайсине, Жмеринке, Ильинцах, Калиновке, Казатине, Крыжополе, Ладыжине, Липовце, Литине, Могилёв-Подольском, Мурованых Куриловцах, Немирове, Оратове, Песчанке, Погребище, Теплике, Томашполе, Тростянце, Тульчине, Тыврове, Хмельнике, Черневцах, Чечельнике, Шаргороде, Ямполе.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії у Житомирі та Житомирській області.

Замовити шарж в Житомирі, Андрушівці, Баранівці, Бердичеві, Брусилові, Володарськ-Волинському, Ємільчиному, Коростені, Коростишеві, Лугинах, Любарах, Малині, Народичах, Новоград-Волинському, Овручі, Олевську, Рудці , Черняхові, Чуднові.

Заказать шарж по фотографии в Житомире и Житомирской области.

Заказать шарж в Житомире, Андрушёвке, Барановке, Бердичеве, Брусилове, Володарск-Волынском, Емильчино, Коростени, Коростышеве, Лугинах, Любарах, Малине, Народичах, Новоград-Волынском, Овруче, Олевске, Попельне, Радомышле, Романове, Ружине, Червоноармейске, Черняхове, Чуднове.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії у Запоріжжі та Запорізькій області.

Замовити шарж у Запоріжжі, Якимівці, Бердянську, Василівці, Великій Білозерці, Веселому, Вільнянську, Гуляйполі, Кам’янці-Дніпровській, Куйбишевім, Мелітополі, Михайлівці, Новомиколаївці, Оріховому, Родах, Приазовському, Приморську, Розівці, Токмаку, Чернігівці, Енергодарі.

Заказать шарж по фотографии в Запорожье и Запорожской области.

Заказать шарж в Запорожье, Акимовке, Бердянске, Васильевке, Великой Белозёрке, Весёлом, Вольнянске, Гуляйполе, Каменке-Днепровской, Куйбышево, Мелитополе, Михайловке, Новониколаевке, Орехово, Пологах, Приазовском, Приморске, Розовке, Токмаке, Черниговке, Энергодаре.

Намалювати дружній шарж на замовлення із фотографії у Сумах та Сумській області.

Замовити шарж в Сумах, Охтирці, Білопіллі, Бурині, Великій Писарівці, Глухові, Конотопі, Краснопіллі, Кролевці, Лебедині, Липовій Долині, Недригайлові, Путивлі, Ромнах, Середино-Буді, Тростянці, Шостці, Ямполі.

Заказать шарж по фотографии в Сумах и Сумской области.

Заказать шарж в Сумах, Ахтырке, Белополье, Бурыне, Великой Писаревке, Глухове, Конотопе, Краснополье, Кролевце, Лебедине, Липовой Долине, Недригайлове, Путивле, Ромнах, Середино-Буде, Тростянце, Шостке, Ямполе.

Намалювати дружній шарж на замовлення у Рівному та Рівненській області.

Замовити шарж у Рівному, Березному, Володимирці, Гощі, Демидівці, Дубні, Дубровиці, Зарічному, Здолбунові, Корці, Костополі, Кузнецовську, Млинові, Острозі, Радивилові, Рокитному, Сарнах.

Заказать шарж по фотографии в Ровно и Ровенской области.

Заказать шарж в Ровно, Березно, Владимирце, Гоще, Демидовке, Дубно, Дубровице, Заречном, Здолбунове, Кореце, Костополе, Кузнецовске, Млинове, Остроге, Радивилове, Рокитном, Сарнах.

Намалювати дружній шарж на замовлення у Чернігові та Чернігівсьій області.

Намалювати шарж у Чернігові, Бахмачі, Бобровиці, Борзні, Варві, Городні, Ічні, Козелці, Коропі, Корюківці, Куликівці, Мені, Ніжині, Новгород-Сіверському, Носівці, Прилуках, Ріпках, Семенівці, Сосниці, Срібному, Талалаївці, Щорсі.

Заказать портрет или шарж по фотографии в Чернигове и Черниговской области.

Заказать портрет или шарж в Чернигове, Бахмаче, Бобровице, Борзне, Варве, Городне, Ичне, Козелце, Коропе, Корюковке, Куликовке, Мене, Нежине, Новгород-Северском, Носовке, Прилуках, Репках, Семёновке, Соснице, Сребном, Талалаевке, Щорсе.

Намалювати дружній шарж на замовлення по фотографії у Черкасах та Черкаській області.

Намалювати шарж у Черкасах, Ватутіному, Городищі, Драбові, Жашкові, Звенигородці, Золотоноші, Кам’янці, Каневі, Катеринополі, Корсунь-Шевченківському, Лисянці, Маньківці, Монастирище, Смілі, Тальному, Умані, Христинівці, Чигирині, Чорнобаї, Шполі.

Заказать шарж по фотографии в Черкассах и Черкасской области.

Заказать шарж в Черкассах, Ватутино, Городище, Драбове, Жашкове, Звенигородке, Золотоноше, Каменке, Каневе, Катеринополе, Корсунь-Шевченковском, Лысянке, Маньковке, Монастырище, Смеле, Тальном, Умани, Христиновке, Чигирине, Чернобае, Шполе.

Намалювати дружній шарж на замовлення по фотографії в Миколаєві та Миколаївській області.

Намалювати шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Березнегуватому, Братському, Веселиновому, Вознесенську, Врадіївці, Доманівці, Єланці, Казанці, Кривому Озері, Новому Бузі, Новій Одесі, Очакові, Первомайському, Снігирівці.

Заказать шарж по фотографии в Николаеве и Николаевской области.

Заказать шарж в Николаеве, Арбузинке, Баштанке, Березанке, Березнеговатом, Братском, Веселиново, Вознесенске, Врадиевке, Доманёвке, Еланце, Казанке, Кривом Озере, Новом Буге, Новой Одессе, Очакове, Первомайском, Снигирёвке.

Намалювати дружній шарж на замовлення по фотографії в Херсоні і Херсонській області.

Замовити шарж в Херсоні, Бериславі, Білозерці, Великій Лепетисі, Великій Олександрівці, Верхньому Рогачику, Високопіллі, Генічеську, Голій Пристані, Горностаївці, Іванівці, Каланчаку, Каховці, Нижніх Сірогозах, Нововоронцовці, Новотроїцькому, Скадовську, Цюрупинську, Чаплинці.

Заказать шарж по фотографии в Херсоне и Херсонской области.

Заказать шарж в Херсоне, Бериславе, Белозёрке, Великой Лепетихе, Великой Александровке, Верхнем Рогачике, Высокополье, Геническе, Голой Пристани, Горностаевке, Ивановке, Каланчаке, Каховке, Нижних Серогозах, Нововоронцовке, Новотроицком, Скадовске, Цюрупинске, Чаплинке.

Намалювати дружній шарж на замовлення в Луцьку і Волинській області.

Намалювати дружній шарж в Луцьку, Володимир-Волинському, Горохові, Іваничах, Ківерцях, Камінь-Каширському, Ковелі, Локачах, Любешові, Любомлі, Маневичах, Нововолинську, Ратному, Рожище, Старій Вижівці, Турійську, Шацькому.

Заказать или шарж по фотографии в Луцке и Волынськой области.

Заказать шарж в Луцке, Владимир-Волынском, Горохове, Иваничах, Киверцах, Камень-Каширском, Ковели, Локачах, Любешове, Любомле, Маневичах, Нововолынске, Ратном, Рожище, Старой Выжевке, Турийске, Шацком.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі