gallery of multi-figure caricatures

Замовити тематичний шарж в Україні.

Замовити тематичний шарж в Києві, Львові, Ужгороді, Тернополі, Луцьку, Хмельницькому, Івано-Франківську.

Дружній шарж на замовлення в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словаччині, Болгарії, Німеччині, Угорщині.

Дружній шарж (фр. Charge)-це сатиричне або добродушно-гумористичне зображення (зазвичай веселий портрет), в якому при дотриманні зовнішньої схожості змінені і виділені найбільш характерні риси моделі. Хоча шаржі і прийнято часто порівнювати з карикатурою, вони на відміну від неї, не висміюють недоліки героя. Шаржі добродушні, змушують людей посміхатися, але ніяк не посміятися над намальованими персонажами. Дружній шарж є веселим, неповторним і оригінальним художнім твором ручної роботи (єдиним в світі). На відміну від безлічі інших подарунків, шарж завжди знаходиться в центрі уваги і займе, почесне місце у Вас в будинку або на будь-якій урочистій події.

Дружній шарж на замовлення.

Намалювати дружній шарж на замовлення в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Рівному, Житомирі, Черкасах, Чернігові, Вінниці, Чернівцях.

чорно-білий шарж на замовлення
ЧОРНО-БІЛІ ДРУЖНІ ШАРЖІ, ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ І КАРИКАТУРИ

Завітати в галерею

тематичний дружній шарж на замовлення
КОЛЬОРОВІ ДРУЖНІ ШАРЖІ, ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ І КАРИКАТУРИ

Завітати в галерею

багатофігурний шарж на замовлення
ЧОРНО-БІЛІ І КОЛЬОРОВІ БАГАТОФІГУРНІ ШАРЖІ З СЮЖЕТОМ

Завітати в галерею

Як замовити дружній шарж з фотографії і що потрібно від Вас, щоб його вдало виконати:

1. Дружній шарж може бути виконаний з натури (тільки для жителів Одеси) і по фотографії (у вигляді сюрпризу-подарунка). У другому варіанті замовлення доставляється поштою або кур’єрською службою.

2. Надішліть мені електронного листа і в ньому докладно опишіть, що конкретно Вас цікавить.

3. Придумайте цікавий (оригінальний) сюжет або запропонуйте розробити його спільно. Картина, так, як і людина зображена на ній повинна бути неповторна.

3. До листа бажано прикласти одну або кілька фотографій з коротким описом. Постарайтеся не перевантажувати сюжет дружнього шаржу дрібними деталями. По можливості виберіть одне фото або декілька фотографій, де людина на себе схожа. Це пов’язано з фотогенічністю деяких людей, застільними варіантами знімків, фотографіями не в фокусі і знятими з дуже великої відстані.

4. Вкажіть розмір дружнього шаржу і матеріал (пастель, олійна фарба, акрил, олівець, сепія тощо).

Термін виконання:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу , а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів . Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти». Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

Випадки, в яких я обов’язково відмовлю в виконанні замовлення.

Перше ні – це випадки, коли замовник навмисно намагається сконцентрувати увагу глядача на зовнішніх вроджених чи набутих вадах.

Друге ні – замовник концентрує увагу на душевних хворобах, як головних героїв шаржу так і другорядних (члени сім’ї, знайомі, друзі).

Третє ні – шаржі на релігійну тематику або з релігійними атрибутами.

Четверте ні – політичні шаржі, в яких політики чи їх представники ллють бруд на своїх опонентів.

П’яте ні – коли замовник дає мені зрозуміти, що сильно любить “шару”.

Шосте ні – замовник з самого початку проявляє зневагу до праці художника в цілому.

Сьоме ні – шаржі порнографічного характеру або зображають насилля над людиною (твариною). Поясняю: можно намалювати як дитина тягне за хвіст кота (тут всі ми були трошки розбишаками в дитинстві) і ні в якому разі не буде намальовано як та ж дитина відрізає у кота хвіст.

Завітайте на мою сторінку на Facebook https://www.facebook.com/artod.net/

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі