Замовити шарж в Вінниці.

Замовити шарж в Вінниці та таких містах Вінницької області, як Бар, Бершадь, Гайсин, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Крижопіль, Ладижин, Липовець, Літин, Могилів-Подільський, Муровані Курилівці, Немирів, Оратів, Піщанка, Погребище, Теплик, Томашпіль, Тростянець, Тульчин, Тиврів, Хмільник, Черневці, Чечельник, Шаргород, Ямпіль.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ALEXANDER THE GREATEST»

Замовити шарж в Вінниці
«Alexander the Greatest!»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 65 сантиметрів.
Намальований в 2017 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Кропивницькому (Кіровограді).

Замовити шарж в Вінниці і в Вінницькій області.

Дружній шарж «Alexander the Greatest!» намальований і подарований герою картини-президенту Федерації велоспорту України Олександру Башенко в 2017 році. На шаржі він зображений божеством велоспорту, що сидить на мармуровому троні. Поруч припарковані велосипед і лижі (хобі). Вдалині з хмар проглядається будівля, зі слів замовника, інвестором будівництва якої є наш герой. Ну і природно не обійшлося без жіночої статі. Також на дружньому шаржі на прохання замовника зроблено напис «Alexander the Greatest!» (В перекладі «Олександр Великий!»).

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Alexander the Greatest!».

Приклад на похожість в шаржі «Alexander the Greatest!».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Alexander the Greatest!».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Вінниця потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Вінницької області, як Бар, Бершадь, Гайсин, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Крижопіль, Ладижин, Липовець, Літин, Могилів-Подільський, Муровані Курилівці, Немирів, Оратів, Піщанка, Погребище, Теплик, Томашпіль,
Тростянець, Тульчин, Тиврів, Хмільник, Черневці, Чечельник, Шаргород, Ямпіль
та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Вінниці, Барі, Бершаді, Гайсині, Жмеринці.

Замовити шарж в Вінниці, Барі, Бершаді, Гайсині, Жмеринці, Іллінцях, Калинівці, Козятині, Крижополі, Ладижині, Липовці, Літині, Могилів-Подільському, Мурованих Курилівцях,
Немирові, Оратові, Піщанці, Погребище, Теплику, Томашполі, Тростянці, Тульчині, Тиврові, Хмільнику, Черневцях, Чечельніку, Шаргороді, Ямполі.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Вінниці та таких містах Вінницької області, як Бар, Бершадь, Гайсин, Жмеринка, Іллінці.

Замовити шарж в Вінниці та таких містах Вінницької області, як Бар, Бершадь, Гайсин, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Крижопіль, Ладижин, Липовець, Літин, Могилів-Подільський, Муровані Курилівці, Немирів, Оратів, Піщанка, Погребище, Теплик, Томашпіль, Тростянець, Тульчин, Тиврів, Хмільник, Черневці, Чечельник, Шаргород, Ямпіль.