Замовити шарж в Миколаєві.

Замовити шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Братському, Веселинові, Вознесенську, Єланці, Новому Бузі, Новій Одесі, Очакові.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«БІЗНЕСМЕН-ДИРИГЕНТ»

замовити шарж в миколаєві
«Бізнесмен-диригент»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 70 х 50 сантиметрів.
Намальований в 2010 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Миколаєві і Миколаївській області.

Замовити шарж в Миколаєві і Миколаївській області.

Співробітники Інтернет-магазину замовили дружній шарж з сюжетом на своего начальника. Так, як магазин займається поставками і збутом в основному одягу, мною був запропонований сюжет шаржу, в якому відображалась би вся його керівницька діяльність від самого початку (пошук товару, закупівля) і до стадії продажу (летять посилки з товаром). Герой шаржу намальований в якості диригента-віртуоза, який вдало керує всім процесом.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Бізнесмен-диригент».

фото на схожість
Приклад на схожість в дружньому шаржі «Бізнесмен-диригент».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Миколаїв потрібно до однієї доби поштою і три-п’ять годин маршрутним таксі, за умови, що замовник в відповідний час зустріне посилку особисто в Миколаєві на автовокзалі. 

В такі міста Миколаївської області, як Арбузинка, Баштанка, Березанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, Вознесенськ, Врадіївка, Доманівка, Єланець, Казанка, Криве Озеро, Новий Буг, Нова Одеса, Очаків, Первомайськ, Снігурівка та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

Замовити шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Березнегуватому.

Замовити шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Березнегуватому, Братському, Веселинові, Вознесенську, Врадіївці, Доманівка, Єланці, Казанці, Кривому Озері, Новому Бузі, Новій Одесі, Очакові, Первомайському, Снігурівці.

 

Попередній Наступний