Замовити шарж в Полтаві.

Замовити шарж в Полтаві та таких містах Полтавської області, як Білики, Велика Багачка, Гадяч, Глобине, Гребінка, Диканька, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Козельщина, Комсомольськ, Котельва, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Машівка, Миргород, Нові Санжари, Оржиця, Пирятин, Решетилівка, Семенівка, Хорол , Чорнухи, Чутове, Шишаки.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ФІЛІА»

Замовити шарж в Полтаві
«Філіа»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2017 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Тернополі.

Замовити шарж в Тернополі і в Тернопільській області.

Дружній шарж з сюжетом «Філіа» був створений прохання друзів героїні картини. Так, як вона є президентом вищезгаданої компанії і вся «в роботі» вирішили шаржем тонко натякнути, що пора у відпустку і відправили її відпочити на Середземномор’ї (Греція або Кіпр). Придбали віллу і прикрасили прапорами з логотипом «Філіа». Перевезли улюблений червоний рояль і авто. Подарували величезний діамант. Посадили іменинницю за стіл з фруктами і улюбленим напоєм-відпочивай.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Філіа».

Приклад на похожість в шаржі «Філіа».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Філіа».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Полтава потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Полтавської області, як Білики, Велика Багачка, Гадяч, Глобине, Гребінка, Диканька, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Козельщина, Комсомольськ, Котельва, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Машівка, Миргород, Нові Санжари, Оржиця,
Пирятин, Решетилівка, Семенівка, Хорол , Чорнухи, Чутове, Шишаки
та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках.

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках, Збаражі, Зборові, Козовій, Кременці, Ланівцях, Монастириську, Підволочиську, Підгайцях, Почаєві, Скалаті, Теребовлі, Хоросткові, Чорткові, Шумську.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв.

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ.