Замовити шарж в Рівному.

Замовити шарж в Рівному та таких містах Рівненської області, як Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Кузнецовськ, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Сарни.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«РИБОХОТНІК»

Замовити шарж в Рівному
«Рибохотнік»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2015 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Рівному.

Замовити шарж в Рівному і в Рівненській області.

Дружина героя дружнього шаржу «Рибохотнік» попросила зобразити її другу половинку верхом на великій, очманілій від “нежданчика” рибі так, як чоловік є завзятим рибалкою і мисливцем.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Рибохотнік».

Замовити дружній шарж в Рівному
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Рибохотнік».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Рівне потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Рівненської області, як Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Кузнецовськ, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Сарни та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

Попередній Наступний

 

image

 

Замовити дружній шарж в Рівному, Млиніві, Острозі, Радивилові, Рокитному, Сарнах.

Замовити дружній шарж в Рівному, Березному, Володимирці, Гощі, Демидівці, Дубно, Дубровиці, Зарічному, Здолбунові, Корці, Костополі, Кузнецовську, Млиніві, Острозі, Радивилові, Рокитному, Сарнах.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити одно фігурний дружній шарж в Рівному та таких містах Рівненської області, як Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець.

Замовити дружній шарж в Рівному та таких містах Рівненської області, як Березне, Володимирець, Гоща, Демидівка, Дубно, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Кузнецовськ, Млинів, Острог, Радивилів, Рокитне, Сарни.