Замовити шарж в Тернополі.

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«МИКОЛА ПРОТИ ЧУЖОГО»

Замовити шарж в Тернополі
«Микола проти Чужого»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 60 х 50 сантиметрів.
Намальований в 2017 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Тернополі.

Замовити шарж в Тернополі і в Тернопільській області.

Замовники вирішили презентувати своєму другові на День народження оригінальний подарунок, а й саме зобразити героя в якості персонажа дружнього шаржу. Сюжет, як зазвичай, придумали теж оригінальний. Головний герой сидить посеред руїн і розпиває спиртне з інопланетною істотою «Чужий» з однойменного фантастичного фільму.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Микола проти Чужого».

Приклад на похожість в шаржі «Микола проти Чужого».
Приклад на похожість в дружньому « Микола проти «Чужого».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Тернопіль потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках.

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках, Збаражі, Зборові, Козовій, Кременці, Ланівцях, Монастириську, Підволочиську, Підгайцях, Почаєві, Скалаті, Теребовлі, Хоросткові, Чорткові, Шумську.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв.

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ.