Замовити шарж в Ужгорожі.

Замовити шарж в Ужгороді та таких містах Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ДАГЕСТАН-КОРОЛЬ»

замовити шарж в ужгороді
«Дагестан-король»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2016 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Ужгороді і Закарпатській області.

Замовити шарж в Ужгороді і Закарпатській області.

Герой дружнього шаржу «Дагестан-король» за національністю дагестанець, а по зодіаку «скорпіон». Проживає в одному з міст на березі Чорного моря. Кандидат у майстри спорту. Займається торговою справою. Далі все як завжди-гаряча кров, любить шашлик, вино і користується авторитетом у слабкої статі (90-60-90). Поруч стоїть великий чемодан, по зав’язку набитий великими купюрами грошей і улюблене авто. На голові корона, а на плечах справжній плащ монарха.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Дагестан-король».

Приклад на похожість в шаржі «Дагестан-король».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Дагестан-король».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Ужгород потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Ужгороді, Берегово, Великому Березному, Виноградові, Воловці, Іршаві.

Замовити шарж в Ужгороді, Берегово, Великому Березному, Виноградові, Воловці, Іршаві, Міжгір’ї, Мукачевому, Перечині, Рахові, Сваляві, Солотвино, Тячеві, Хусті, Чопі.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Ужгороді та таких містах Закарпатської області, як Берегово,
Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево.

Замовити шарж в Ужгороді та таких містах Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп.