Замовити шарж в Херсоні.

Замовити шарж в Херсоні, Генічеську, Горностаївці, Каланчаку, Каховці, Бериславі, Голій Пристані, Новотроїцькому, Скадовську, Цюрупинську.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ДРОН-РИБАЛКА»

замовити шарж в херсоні
«Дрон-рибалка»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2015 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Херсоні і Херсонській області.

Замовити шарж в Херсоні і Херсонській області.

Герой дружнього шаржу «Дрон-рибалка» за фахом програміст. Любить рибалити і гратися з безпілотними літальними апаратами квадрокоптерами (дронами). Поєднали все і вийшло три в одному.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Дрон-рибалка».

Приклад на похожість в дружньому шаржі «Дрон-рыбалка»
Приклад на схожість в дружньому шаржі «Дрон-рыбалка».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Херсон потрібно до однієї доби поштою і п’ять-шість годин маршрутним таксі, за умови, що замовник в відповідний час зустріне посилку особисто в Херсоні на автовокзалі. 

В такі міста Херсонської області, як Берислав, Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Генічеськ, Гола Пристань, Горностаївка, Іванівка, Каланчак, Каховка, Нижні Сірогози, Нововоронцовка, Новотроїцьке, Скадовськ, Цюрупинськ, Чаплинка та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній шарж Наступний шарж ?

 

image

 

Замовити шарж в Херсоні, Бериславі, Білозерці, Великій Лепетисі, Великій Олександрівці,
Верхньому Рогачику, Високопіллі, Генічеську.

Замовити шарж в Херсоні, Бериславі, Білозерці, Великій Лепетисі, Великій Олександрівці, Верхньому Рогачику, Високопіллі, Генічеську, Голій Пристані, Горностаївці, Іванівці, Каланчаку, Каховці, Нижніх Сірогозах, Нововоронцовці, Новотроїцькому, Скадовську, Цюрупинську, Чаплинці.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Херсоні та таких містах Херсонської області, як Берислав, Білозерка,
Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Генічеськ, Скадовськ, Цюрупинськ, Чаплинка.

Замовити шарж в Херсоні та таких містах Херсонської області, як Берислав, Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Генічеськ, Гола Пристань, Горностаївка, Іванівка, Каланчак, Каховка, Нижні Сірогози, Нововоронцовка, Новотроїцьке, Скадовськ, Цюрупинськ, Чаплинка.