Замовити шарж в Черкасах.

Замовити шарж в Черкасах та таких містах Черкаської області, як Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам’янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Чигирин, Чорнобай, Шпола.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«БОЖЕСТВО МЕТАЛОПЛАСТА»

Замовити шарж в Черкасах
«Божество металопласта»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 40 х 50 сантиметрів.
Намальований в 2017 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Черкасах.

Замовити шарж в Черкасах і в Черкаській області.

Співробітники підприємства ТОВ «Стартек» вирішили привітати свого директора оригінальним подарунком. Підприємство займається виготовленням і продажем металопластикових вікон і профілів і комплектуючих до них. Герой дружнього шаржу сидить на троні біля свого палацу з логотипом фірми і являє собою бога металопластикових вікон. На голові у персонажа справжній золотий лавровий вінок, а в руці у божества зразок, бездоганно виготовленого металопластикового вікна. Навколо трону на хмарах лежить прибуток підприємства, а саме мішки, набиті до зав’язку грошима.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Божество металопласта».

Приклад на похожість в шаржі «Божество металопласта».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Божество металопласта».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Черкаси потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Черкаської області, як Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам’янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Чигирин, Чорнобай, Шпола та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Черкасах, Чигирині, Чорнобаї, Шполі, Смілі, Умані.

Замовити шарж в Черкасах, Чигирині, Чорнобаї, Шполі, Смілі, Умані, Ватутіні, Городищі, Жашкові, Звенигородці, Золотоноші, Кам’янці, Каневі.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Черкасах та таких містах Черкаської області, як Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша.

Замовити шарж в Черкасах та таких містах Черкаської області, як Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам’янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Чигирин, Чорнобай, Шпола.