Замовити шарж в Чернігові.

Замовити шарж в Чернігові та таких містах Чернігівської області, як Бахмач, Бобровиця, Борзна, Варва, Городня, Ічня, Козелець, Короп, Корюківка, Куликівка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Прилуки, Ріпки, Семенівка, Сосниця, Срібне, Талалаївка, Щорс.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ЦАР НОВОЇ ПОШТИ»

Замовити шарж в Чернігові
«Цар Нової пошти»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 60 х 83 сантиметрів.
Намальований в 2018 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Житомирі.

Замовити шарж в Житомирі і в Житомирській області.

Дружній шарж «Цар Нової пошти» намальований і подарований герою картини в 2018 році на День народження. Замовили шарж працівники “Нової пошти” №1 з міста Геніческ, що на Херсонщині. На шаржі він зображений позуючим на стилізованому троні із поштових фірмових коробок. Одягнений герой по царськи але в руках у нього український символ володарства булава. Фон-краєвид Геніческа з можливо майбутнім новеньким відділенням пошти. Також не забули і про захоплення героя лижним туризмом.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Цар Нової пошти».

Приклад на похожість в шаржі «Цар Нової пошти».
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Цар Нової пошти».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Чернігів потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Чернігівської області, як Бахмач, Бобровиця, Борзна, Варва, Городня, Ічня, Козелець, Короп, Корюківка, Куликівка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Прилуки, Ріпки, Семенівка, Сосниця, Срібне, Талалаївка, Щорс та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

image

 

Замовити шарж в Чернігові, Ніжині, Прилуках, Щорсі, Коропі, Бахмачі.

Замовити шарж в Чернігові, Бахмачі, Бобровиці, Борзні, Варві, Городні, Ічні, Козелці, Коропі, Корюківці, Куликівці, Мені, Ніжині, Новгород-Сіверському, Носівці, Прилуках, Ріпках, Семенівці, Сосниці, Срібному, Талалаївці, Щорсі.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Чернігові та таких містах Чернігівської області, як Бахмач, Бобровиця, Борзна

Замовити шарж в Чернігові та таких містах Чернігівської області, як Бахмач, Бобровиця, Борзна, Варва, Городня, Ічня, Козелець, Короп, Корюківка, Куликівка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Носівка, Прилуки, Ріпки, Семенівка, Сосниця, Срібне, Талалаївка, Щорс.