Як замовити шарж з сюжетом?

Як правильно замовити кольоровий одно фігурний шарж з сюжетом по фотографії онлайн і що для того потрібно?

Перш за все, зв’яжіться зі мною за телефоном +38(067)9433526, +38(067)9433526. Також повну інформацію в живу можно отримати написавши повідомлення в знайомі Вам месенджери ( Viber, Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram ) або напишіть лист на електронну пошту artodgallery@gmail.com.

Інформацію для зв’язку дивіться у шапці сайту, підвалі чи сторінці КОНТАКТ.

1. Підберіть потрібну фотографію для замовлення одного фігурного шаржа.

По-перше, підберіть фотографію, яка на Ваш погляд найвдаліша. Безумовно, що зображується на фото повинен бути схожим на себе. По можливості пришліть ще декілька додаткових знімків. Не редагуйте фотографії самі. Особливо у телефонних редакторах. В результаті редагування знімків призводить до втрати якості. Отже фото мають бути у нормальному (оригінальному) дозволі. Фотографії для попереднього перегляду можна надсилати за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Skype. Основні лише на електронну пошту. Наприклад, месенджери стискують фотографії майже втричі. Перевірено.

2. Поставте собі питання, як потрібно зобразити героя майбутнього одного фігурного шаржа? Малюнок має бути ближчим до карикатури чи до портрета?

Справа в тому, що комічні зображення людини поділяються на три види: карикатури, шаржі та веселі портрети. Отже потрібно точно знати, як намалювати персонаж та сюжет.

заказать одно фигурный шарж

заказать одно фигурный шарж

заказать одно фигурный шарж

пример степени сложности сюжета в шарже

3. Придумайте оригинальный сюжет дружеского шаржа.

Якщо Ви вже визначилися зі ступенем карикатурності картини необхідно придумати оригінальний сюжет. Сюжет буває простий та складний. Складність сюжету визначає формат та вартість шаржа. Охарактеризуйте персонаж однією чи декількома, але найважливішими деталями. Не дробіть шарж маловажним. Загалом ПОВИННО БУТИ КОРОТКО І ЯСНО, а найголовніше ОРИГІНАЛЬНО.

При виникненні труднощів із сюжетом, передзвоніть мені і ми вирішимо питання разом.

4. Матеріал, розмір та сюжет дружнього шаржа – одне ціле.

Художній матеріал, розмір та сюжет шаржа тісно взаємопов’язані. Якщо Вам потрібний шарж невеликого розміру (20х30, 30х40 см), краще замовляти чорно-білий варіант графітним або вугільним олівцем, сепією.

Для нормального промальовування кольорового шаржа сухою пастеллю необхідний формат, який має розмір щонайменше 40 см. по маленькій стороні і не перенасичений деталями сюжет. Зазвичай такі шаржі малюються мною на щільному та фактурному ватмані, але розмір листового ватману обмежений 60 х 83 сантиметрами.

Є варіанти, де клієнти просять написати шарж олійними фарбами. Для таких шарж формат не обмежений.

5. Лист-заявка.

Після підготовки всього матеріалу для створення кольорового шаржа із сюжетом надішліть лист із прикріпленими фотографіями, описом сюжету та побажаннями мені на електронну пошту або любим зручним для Вас способом. Не забудьте написати номер телефону.

6. Вартість намальованого на замовлення шаржа визначається індивідуально.

Ціна залежить від розміру шаржа, художнього матеріалу, кількості зображених людей та складності сюжету.

Також існує система знижок для постійних клієнтів і замовників, які замовляють кілька шаржів відразу.

jmage

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі